fashionindustry.com.ua — Интернет торговая площадка для индустрии моды

Портал fashionindustry.com.ua — торговая площадка для всех, кто продает и покупает одежду, обувь, кожгалантерею, модные аксессуары, текстиль оптом и в розницу в Украине.
На портале представлены товары как украинских производителей, так и мировых брендов. Вы можете совершать как розничные, так и оптовые покупки.
По всем вопросам, связанным с приобретением товаров, контактируйте с компанией-продавцом.

 
найти
KIT
+38 (095) 316-17-37
+38 (068) 185-09-85
страница: kit.fashionindustry.com.ua
e-mail: отправить письмо
сайт: www.kit-kid.com.ua
Виробник дитячого одягу «КІТ» вітає вас!

Діти – найдорожче, що є в нашому житті. Так хочеться дати їм усе найкраще, зокрема, й одягнути у якісний, безпечний та красивий одяг. А де гарантії, що купуєш саме такий, та ще й через інтернет? Гарантії є, коли купувати у виробника. І ми до ваших послуг!

TM KIT – це якісний сучасний одяг для дітей українського виробництва. Концепція бренду – стиль без шкоди комфорту. Уся продукція виготовляється на новітньому обладнанні, при створенні використовуються лише добротні тканини та надійна фурнітура. Завдяки цьому, ваші діти будуть забезпечені максимальною зручністю, а ви будете спокійні за них.

Асортимент дитячого одягу TM KIT
Для своїх діток ви можете придбати у нас кофти, сорочки, піджаки, брюки, шорти, джинси, які за оригінальністю та естетикою ні краплі не поступаються дорослим моделям від відомих брендів.

Також пропонуємо вашій увазі метелики для хлопчиків – вироби різних текстур та кольорів, які допоможуть доповнити вишуканий образ юного модника.

Особливо з усього асортименту виділяється категорія «Готові образи», назва якої говорить сама за себе. Вам не потрібно компонувати різні предмети гардеробу самостійно, сумніваючись, чи підійдуть штани до сорочки або кофтинка до джинсів. Наші стилісти уже виконали це завдання. Вам залишається обрати, в якому образі постане ваша дитина: стиляга, мандрівник, мрійник чи casual.

Глибоке переконання кожного працівника компанії, що прищеплювати смак необхідно з малечку, і що раніше, то краще. Тому виробник дитячого одягу «КІТ» з радістю допомагає турботливим батькам, не байдужим до якості життя і естетичного виховання своїх малюків, допомогу у такій непростій, але водночас приємній та важливій справі, як закладення основ стилю та краси.

КАТАЛОГ ТОВАРОВ